Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Servis pro podnikatele


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 


Aktuálně

 • Začínající podnikatelé, Ústecký kraj pro vás otevírá dotační program
  Již posedmé mohou začínající podnikatelé zažádat o dotaci z dotačního programu Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2022, jehož cílem je rozvoj podnikatelského prostředí regionu. Podat žádost o dotaci lze od 7. února 2022 do 11. března 2022. (3.1.2022)

 • Inovační centrum Ústeckého kraje vyhlašuje společně s Ústeckým krajem již čtvrtý ročník soutěže Inovační firma Ústeckého kraje
  Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) vyhlašuje společně s Ústeckým krajem již počtvrté soutěž Inovační firma Ústeckého kraje. Pravidelně v ní oceňuje ty nejlepší firemní inovace výrobků, služeb a technologií v našem regionu. V aktuálním ročníku mohou soutěžit firmy v kategoriích malé a střední podniky a začínající podniky (startupy). (8.12.2021)

 • Seminář o spravedlivé transformaci představil priority podpory
  Pro všechny zájemce o aktuální informace týkající se spravedlivé transformace v Ústeckém kraji proběhl další seminář, který seznámil širokou veřejnost s plánem proměny regionu v souvislosti s odchodem od uhelných zdrojů. Ústecký kraj má připravený plán transformace a v chystaném operačním programu je na projekty spojené s tímto úkolem připraveno 15,8 miliard korun. (1.12.2021)

 • Známe firmy, které dostaly ocenění Spokojený zákazník Ústeckého kraje pro rok 2021
  Na krajském úřadě byly v pondělí 11. října slavnostně vyhlášeny výsledky 21. ročníku ceny „Spokojený zákazník Ústeckého kraje“. Národní cenu nově ve třech oborech (Zakázková výroba, odborný prodej a opravy výrobků; Stravování, pohostinství, ubytovací služby a cestovní ruch; Výroba a prodej potravin a nápojů) získalo celkem 15 podnikatelů. (11.10.2021)

 • Mezi živnostníky na Ústecku zaujal výrobce dětských hřišť, mezi firmami zazářila kovovýroba
  V Ústeckém kraji získala titul IBM Firma roku 2021 společnost KOVOSREAL, která se věnuje výrobě kovových polotovarů a nástrojů. Titul MONETA Živnostník roku 2021 Ústeckého kraje vybojoval Miloš Kratochvíl vyrábějící a prodávající dětská hřiště. (10.9.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies