Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Senioři a handicapovaní


Cesta: Titulní stránka > Senioři a handicapovaní

 


Aktuálně

 • Aktuální informace z jednání Krizového štábu Ústeckého kraje
  Krajský krizový štáb se sešel prostřednictvím videokonference ve středu v pravé poledne, naposledy v tomto kalendářním roce, aby zhodnotil aktuální situaci na území regionu v souvislosti s šířením onemocnění covid-19. Situace v Ústeckém kraji ve vztahu k zaplněnosti nemocnic je nadále vážná, ale stabilní. Opakovaně apelujeme na všechny neočkované obyvatele regionu, aby zvážili svůj postoj a nechali se očkovat. Vakcína je již k dispozici i pro děti ve věku 5 – 11 let. Stručný přehled projednaných témat uvádíme níže. (22.12.2021)

 • Aktuální informace z jednání Krizového štábu Ústeckého kraje
  Krajský krizový štáb se sešel ve středu dopoledne prostřednictvím videokonference, aby zhodnotil aktuální situaci na území regionu v souvislosti s šířením onemocnění covid-19. Situace v Ústeckém kraji ve vztahu k zaplněnosti nemocnic je vážná. Opakovaně apelujeme na všechny neočkované obyvatele regionu, aby zvážili svůj postoj a nechali se očkovat. Stručný přehled projednaných témat uvádíme níže. (2.12.2021)

 • Prohlášení Krajské zdravotní, a. s., k poskytování zdravotní péče
  Nemocnice Krajské zdravotní, a. s., (KZ) zaznamenávají v posledních týdnech, stejně jako po celé republice, narůstající počet osob hospitalizovaných s nemocí covid-19. Na základě informací o šíření covidu-19 v populaci Ústeckého kraje zároveň předpokládáme, že tento počet bude v příštích týdnech dále narůstat. Péče o pacienty s covidem-19 je náročná a významným způsobem čerpá zdroje společnosti KZ. V současné situaci proto není možné poskytovat méně akutní (elektivní) péči ve stejném rozsahu, v jakém bylo původně plánováno. (22.11.2021)

 • Klientka Domova sociálních služeb Litvínov oslavila úctyhodné 95. narozeniny
  V měsíci listopadu oslavila klientka Domova sociálních služeb Litvínov, p. o., Danuše Jiráčková své devadesáté páté narozeniny. Oslavenkyni přijela za Ústecký kraj osobně poblahopřát také vedoucí odboru sociálních věcí Petra Lafková a ředitel instituce Vladimír Vopelka. (22.11.2021)

 • Soutěž Stejná šance - Zaměstnavatel 2020 zná své vítěze
  Slavnostní vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Stejná šance - Zaměstnavatel 2020 a Kolega 2020 proběhlo v přednáškovém sále Lidové půjčovny v Ústí nad Labem. V pořadí 9. ročník soutěže již tradičně probíhal pod záštitou Ústeckého kraje a ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Ústeckého kraje. V letošním ročníku se ke spolupráci připojila také Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem. (15.11.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies