Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Obnova


Cesta: Titulní stránka > Obnova

 

Aktuálně

 • Zastupitelstvo Ústeckého kraje na probíhajícím zasedání schválilo návrh rozpočtu Ústeckého kraje na rok 2022
  Návrh rozpočtu Ústeckého kraje na rok 2022 je sestaven z návrhů rozpočtů jednotlivých odborů krajského úřadu. Kryje všechny významné výdaje nutné k řádnému fungování kraje a jím zřízených organizací včetně financování projektů a poskytování finančních podpor. (13.12.2021)

 • Milostivé léto dá dlužníkům šanci zaplatit pohledávky bez sankcí
  Ústecký kraj se na základě usnesení Rady Ústeckého kraje ze dne 13. října připojil k propagaci institutu tzv. „Milostivého léta“, které začíná již ve čtvrtek 28. října. K 30. červenci byla ve Sbírce zákonů ČR uveřejněna novelizace Občanského a exekučního řádu. Jednou z částí zákona, kterým byly novelizovány uvedené předpisy, bylo ustanovení tzv. „Milostivého léta“. (26.10.2021)

 • Podnikatelské subjekty na Lounsku zasažené tornádem si mohou zažádat o dotaci
  Především na podporu podnikatelských subjektů postižených zásahem tornáda, které postihlo území ČR dne 24. června, cílí otevřená Výzva VI Pomoc po tornádu. Ta bude spuštěna v pondělí 16. srpna od 10 hodin. Ukončena pak bude k 31. prosinci 2021. (3.8.2021)

 • Na kraji se uskutečnilo online jednání s Evropskou komisí
  Na Krajském úřadu Ústeckého kraje se ve středu 14. července konalo online jednání se zástupci Evropské komise, Ministerstva životního prostředí a Ministerstva pro místní rozvoj. Ústecký kraj zastupovala radní pro oblast strategie, přípravy a realizace projektů Iva Dvořáková. Zástupcům Evropské komise byl poprvé představen Plán transformace Ústeckého kraje a strategické projekty doporučené Regionální stálou konferencí Ústeckého kraje k financování z Operačního fondu Spravedlivá transformace. (16.7.2021)

 • Ústecký kraj jednal se zástupci Českomoravské záruční a rozvojové banky o budoucí spolupráci
  V rámci přípravy Ústeckého kraje na čerpání finančních prostředků z mechanismů pro spravedlivou transformaci proběhlo dne 13. července 2021 pracovní jednání se zástupci Českomoravské záruční a rozvojové banky, a. s. Ústecký kraj zastupovali na jednání radní pro oblast strategie, přípravy a realizace projektů Iva Dvořáková a radní pro oblast financí Jan Růžička. Jednání se zúčastnili i pracovníci krajského úřadu. (14.7.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies