Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

Další zdroje

 
 • Doprava Ústeckého kraje
 • BESIP
 


Aktuálně

 • Hledáme posilu do našeho týmu DÚK
  Doprava Ústeckého kraje rozšiřuje své řady. Hledáme pracovníka, který bude řídit a obsluhovat pojízdnou informační kancelář DÚKmobil a zároveň zastane kancelářskou práci. Pojízdná informační a prodejní kancelář je určena k rozšíření informování o DÚK mezi občany po celém kraji, zejména v menších městech kraje, kde není možné získat informace v informačních kancelářích dopravců. (6.1.2022)
  Téma: Aktuality

 • PF 2022: Doprava Ústeckého kraje přeje příjemný vstup do nového roku
  Přejeme úspěšný vstup do roku 2022 a hodně zdaru na vašich cestách. Těšíme se na vás v dalším roce. Tým Dopravy Ústeckého kraje (31.12.2021)
  Téma: Aktuality

 • Hejtman přivítal před svátky také železniční dopravce působící na území kraje
  Díky železnicím a železničářům se již přes 200 let vydáváme a vracíme z cest, často právě v období vánočních svátků. Ke společnému zhodnocení uplynulého roku a výhledům na rok příští přizval hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller před Vánoci zástupce společnosti České dráhy, a. s., a společnosti AŽD Praha, s. r. o. (22.12.2021)

 • Ústecký kraj vyjednal zajištění mezikrajské dopravy ze Šluknovského výběžku
  V souvislosti s ukončením provozu soukromého dopravce Quick Bus a.s. se výrazně snížila nabídka spojů z Varnsdorfu do Nového Boru, České Lípy, do Prahy a zpět. Ústecký kraj spolu s Libereckým krajem vyjednal zajištění provozu v této oblasti poté, co rozšíření objednávky schválila na svém posledním jednání tohoto roku Rada Ústeckého kraje. (22.12.2021)
  Téma: Aktuality

 • Ředitelství silnic a dálnic zprovoznilo dálnici D7 – obchvat u Panenského Týnce
  Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) dnes zprovoznilo dálnici D7 u Panenského Týnce. V rámci stavby došlo ke zkapacitnění bývalé dvoupruhové silnice I/7 na čtyřpruhovou dálnici D7. (16.12.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies