Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát SaskoCesta: Titulní stránka > Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko

 

Důležité dokumenty

Řazeno sestupně ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
20.6.2013Sjízdnost Labské stezky ke dni 19. června
Velká voda po povodních opadla a s nadcházejícím víkendem bude Labská stezka v hledáčku cyklistů. Přinášíme vám nejaktuálnější informace o tom, jak je takto oblíbená trasa cykloturistů sjízdná.
Složka dokumentů: Rok 2013
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.1.2012Budování dalších úseků cyklostezek v Ústeckém kraji v roce 2012
Od 31. března loňského roku můžou cyklisté využívat nové úseky jedné ze čtyř páteřních cyklostezek Ústeckého kraje – Labské stezky, nejdůležitější národní cyklostezky. Letos k nim přibude dalších 16,5 kilometru zpevněného povrchu, rozjíždí se totiž druhá etapa výstavby. Z „druhého směru“ míří se svými 10,7 km do spojovacího uzlu – Děčína – další páteřní Cyklostezka Ploučnice.
Složka dokumentů: Rok 2012
Mgr. Alena Tichá
5.1.2012„Česko jede“ mapuje cyklostezky Ústeckého kraje
Česko jede se zaměřuje na komplexní podporu cykloturistiky a dalších sportů v České republice. Cílem je zejména poskytnout přehledné a kvalitní informace českým a zahraničním cyklistům o možnostech vyžití ve všech regionech ČR.
Složka dokumentů: Rok 2012
Mgr. Alena Tichá

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu