Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Konkurzní řízení > Vyhlašené obcemi

 

Aktuality - archiv dokumentů

KONTAKTNÍ OSOBA: Mgr. Alena Zábojníková, tel.: 475 657 209, e-mail: zabojnikova.a@kr-ustecky.cz

 
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
28.1.2013Metodický pokyn ke zřizování přípravných tříd [DOC, 85 kB]
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Bc. Pavla Válková
30.1.2014DVPP
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Bc. Pavla Válková
15.1.2013Jak vybrat školní brašnu? [PDF, 1,3 MB]
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Informace je určena nejen rodičům začínajících školáků ale i rodičům starších dětí, kteří se rozhodli zakoupit pro své dítě novou brašnu. Vedle doporučené hmotnosti tašky jsou v letáku uvedeny a názorně ukázány i další ergonomické faktory významně ovlivňující zátěž na páteř dítěte, jako je tvar brašny, její správné umístění a další. Důležitou součástí jsou také typy, velikost a správně umístění bezpečnostních prvků, chránící dítě před úrazem při přecházení vozovky. Součástí letáku je i výzva určená učitelům, aby zvážili své požadavky na každodenní donášku učebnic a dalších pomůcek.
Bc. Pavla Válková
5.3.2014Pozvánka [PDF, 774 kB]
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Bc. Pavla Válková

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

  • SPOLEČNÉ VZDĚLÁVÁNÍ
    Informační balíček metodických a výkladových textů, které se vážou k oblasti společného vzdělávání a ke změnám v organizaci vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami od 1. září 2016. Obsahuje základní informace pro rodiče, učitele, ředitele škol i zřizovatele k plynulému zavedení změn v oblasti podpory dětem, žákům a studentům se speciálními vzdělávacími potřebami v hlavním vzdělávacím proudu, ale i ve školách nebo třídách samostatně zřízených pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Balíček obsahuje průvodce ředitele společným vzděláváním, zásady financování, informace k činnosti speciálních škol, dalšímu vzdělávání v oblasti společného vzdělávání a další informace.
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu