Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Program na záchranu a obnovu drobných památek a architektury dotvářející kulturní krajinu Ústeckého kraje pro rok 2012

Kontaktní osoby: Vlastimil Hauf, tel: 475 657 369, e-mail: hauf.v@kr-ustecky.cz, Jiří Souček, tel: 475 657 249, soucek.j@kr-ustecky.cz

 
 
 

Ústecký kraj vyhlašuje dotační program v oblasti památkové péče

na rok 2012

 

Zastupitelstvo Ústeckého kraje schválilo svým usnesením

č. 36/27Z/2011 ze dne 21. 12. 2011 vyhlášení dotačního programu

„Program na záchranu a obnovu drobných památek a architektury dotvářející kulturní krajinu Ústeckého kraje pro rok 2012“.

Cílem programu je podpora stavebních a uměleckořemeslných prací, které přímo souvisejí se záchranou a obnovou bezprostředně ohrožených drobných památek a architektury dotvářející kulturní krajinu Ústeckého kraje, které nejsou prohlášeny za kulturní památku (podle zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o drobnou sakrální architekturu, např. křížky, Boží muka, kapličky, výklenkové kaple, zastavení, křížové cesty apod.; smírčí kříže, odpočivné kameny, samostatně stojící sochy a sousoší, kašny, zvoničky, význačné náhrobky, pomníky a pomníčky padlých, historické pamětní desky (vzniklé před r. 1950), milníky, mezníky, skalní reliéfy, pamětní nápisy, památky místního významu atd.

Uzávěrka k podání přihlášek projektu pro letošní rok je stanovena na

  STŘEDU 1. ÚNORA 2012

  RO PODÁNÍ ŽÁDOSTI JE ROZHODUJÍCÍ RAZÍTKO PŘIJETÍ PODATELNOU

 Krajského úřadu Ústeckého kraje.

 

   

 

Odkazy


 

Odkazy


 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dotace a granty > Archiv dotačních titulů Ústeckého kraje > ARCHIV 2012 > Program na záchranu a obnovu drobných památek a architektury dotvářející kulturní krajinu Ústeckého kraje pro rok 2012

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu