Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

23.3. 10:00 Ústecký kraj slavnostně ocení vybrané učitele

 
 
 

Vážení novináři a kolegové,

 

dovoluji si Vás pozvat na středeční akci Den učitelů, v rámci které budou předána ocenění vybraným  pedagogům krajských středních škol za jejich nadstandardní činnost. V letošním roce Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Ústeckého kraje poděkuje těm, kteří se dlouhodobě aktivně zapojují do přípravy a organizace soutěží vyhlašovaných ministerstvem školství, jako jsou například různé druhy olympiád, dále zajišťují sportovní turnaje a aktivně podporují technické vzdělávání v regionu, především v Programu Ústeckého kraje ve vzdělávání absolventů pro studium na technických vysokých školách.

 

Ocenění 13 učitelům společně předají hejtmanka Jana Vaňhová, radní pro oblast školství, mládeže a sportu Petr Jakubec a předseda výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Oldřich Bubeníček.

 

Den učitelů si Ústecký kraj připomíná pravidelně již od roku 2004.

 

Den učitelů se odehraje v zasedací místnosti č. 740 A v 7. patře Krajského úřadu Ústeckého kraje ve středu 23. března od 10 hodin.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Pozvánky > 23.3. 10:00 Ústecký kraj slavnostně ocení vybrané učitele

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu