Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Rekonstrukce mostu ve Štětí - archiv dokumentů

Výluka BUS
Od 1. 4. 2019 začíná uzavírka mostu ve Štětí. Uzavírka je plánována do 30. 6. 2020. Most je uzavřen pro veškerou dopravu i pěší. Jeho funkci nahrazuje přívoz.

 
 
 

Přívoz mezi Štětím a Hněvicemi je v provozu denně od 4:21 do 23:11 ve dvacetiminutovém intervalu. Dále je provoz rozšířen ráno mezi sedmou a osmou hodinou a v nočních hodinách v 23:41 ze Štětí a v 0:31 do Hněvic.

Linky 625, 633 a 634 jsou zkráceny do Štětí a nahrazeny přívozem, posuny časových poloh jsou v řádech minut, na lince 634 při uzavírce mostu dále nejsou spoje mezi Hněvicemi a Štětím

Linka 635 je vedena v nové trase Úštěk-Hoštka-Štětí-Roudnice nad Labem s možnostmi přestupu v Hoštce, na této lince vzniká nová zastávka Račice, rozcestí (v prostoru křižovatky před vjezdem do obce), kterou bude vyjma jednoho spoje tato linka využívat

Linka 672 je vedena v nové trase s odlišnými časovými polohami a se zkrácenými spoji

Linka 685 má drobnou úpravu dvou spojů (109 a 126), které jsou po Štětí zkráceny z oběhových důvodů

Linka 639 je nová linka Štětí-Hoštka sloužící k propojení Štětí s linkou 635 a možnými přestupy v Hoštce

Linka 675 je okružní linka Roudnice nad Labem-Krabčice-Bechlín-Račice-Předonín-Roudnice nad Labem sloužící jako doplněk linek 635 a 672, na této lince vzniká nová zastávka Račice, rozcestí, avšak obsluhována bude pouze jedním spojem, ve všech ostatních případech bude linka zajíždět do obce.

Na lince 636 je přidán jeden ranní spoj z Vetlé do Roudnice nad Labem.

Linka 632 Úštěk-Konojedy, byť není samotnou výlukou dotčena, musí být upravena z oběhových důvodů

Linka 475 má po dohodě se Středočeským krajem prodloužené vybrané spoje z Horních Počapel přes zastávku u přívozu do Račic a bude zajíždět do obce.

V rámci výluky vzniká nový přestupní bod v Hoštce na náměstí. Možnosti přestupů na jiné linky jsou naznačeny v jízdních řádech. Na autobusovém nádraží v Roudnici nad Labem se mění u linek 635 a 672 odjezdová stání a zároveň přibývá stání pro novou linku 675.

Na všech linkách DÚK i na přívozu platí tarif DÚK. Na vybraných úsecích linek 633, 635, 639, 672, 675 a 685 je uznáván také tarif PID (především pro jízdy mezi Štětím a Roudnicí nad Labem).

 

Odkazy


 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Doprava Ústeckého kraje > Výluky a plánované změny > Rekonstrukce mostu ve Štětí

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu