Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Dotační programy > Preventivní programy

 

Osobní karta

 
 
 

Detail záznamu

                                   Název: Mikroregion Nechranicko

Právní forma: DSO

Název: Mikroregion Nechranicko
Rok registrace: 2000                                   Datum založení: 29.12.2000
Registrační číslo: 18/2000-ZS (OkÚ Chomutov)

Sídlo: Libědice
Adresa: Libědice čp. 27, Libědice
Orgány (kterými subjekt jedná): Rada svazku (sněm), předseda svazku, místopředseda svazku, revizní skupina.

Statut. zástupce: Pavel Kozlík, předseda; Olga Zörklerová, místopředsedkyně.

Členové: obce: Březno; Chbany; Rokle; Libočany, Libědice; města: Kadaň; Žatec

Předmět činnosti: Předmětem činnosti svazku obcí je: a) koordinace územních plánů; b) vytváření, projektování a realizace společných projektů, akcí a aktivit; c) koordinace významných investičních akcí v zájmovém území; d) společný postup při získávání finančních prostředků z různých fondů; e) společná podpora podnikání na území mikroregionu; f) zvýšení atraktivity zájmového území pro investory; g) všeobecná ochrana životního prostředí v zájmovém území; h) společný postup při dosahování ekologické stability území; i) snížení nezaměstnanosti na území mikroregionu; j) společná propagace mikroregionu; k) informační a iniciační činnost vůči podnikatelským subjektům a obyvatelům zájmového území. Za předmět činnosti sdružení se považují i takové akce a aktivity, které se z objektivních důvodů netýkají všech členů. V takovém případě je povinností svazku dbát, aby jejich výsledky korespondovaly se zájmy svazku jako celku. Svazek je oprávněn zakládat samostatně nebo s dalšími účastníky podnikatelské a nepodnikatelské subjekty podle platných právních norem.

Poznámka:
 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu