Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Sály krajského úřadu

 

Osobní karta

 
 
 

Detail záznamu

                                  Název: Mikroregion Cínovec

Právní forma: DSO

Název: Mikroregion Cínovec
Rok registrace: 2004                                   Datum založení: 13.04.2004
Registrační číslo: 195/ORG/41147/2004-SO (KÚ Ústí n.L.)

Sídlo: Dubí
Adresa: Ruská 264, 417 01 Dubí
Orgány (kterými subjekt jedná): Valná hromada; předseda mikroregionu; místopředsedové mikroregionu; kontrolní výbor.

Statut. zástupce: Mgr. Petra Doubková, předsada MR Karel Kalaš, první místopředseda MR; Alenka Antošová, druhý místopředseda MR

Členové: Město: Dubí; obce: Novosedlice, Proboštov.

Předmět činnosti: 1. Koordinace obecních územních plánů a územní plánování v regionálním měřítku; koordinace zájmů a činností místních samospráv a společné ovlivňování výkonu státní správy v zájmovém území; koordinace významných investičních akcí v zájmovém území; vytváření, projektování a realizace společných projektů, akcí a aktivit; vytváření, navyšování a správa společného majetku mikroregionu; všeobecná ochrana životního prostředí v zájmovém území; společný postup při dosahování ekologické stability zájmového území; společný postup při dosahování ekologické stability zájmového území a jeho trvalé obyvatelnosti; zastupování členů mikroregionu při jednání o společných věcech s třetími osobami (orgány státní správy, obchodními patrnery, kontrolními orgány apod.); vytváření předpokladů pro podnikatelskou a spolkovou činnost; zajišťování a vedení předepsané písemné, výkresové, technické a jiné agendy jednotlivých společných akcí; propagace mikroregionu a jeho zájmového území; informační a iniciační činnost vůči podnikatelským subjektům a obyvatelům zájmového území; příprava a realizace společných projektů, akcí a aktivit v zájmovém území. 2. Za předmět činnosti mikroregionu se považují i takové akce a aktivity, které se z objektivních důvodů netýkají všech členů. V takovém případě je povinností mikroregionu dbát, aby jejich výsledky korespondovaly se zájmy mikroregionu jako celku. Pro naznačené akce a aktivity jmenuje valná hromada odpovědné osoby, vybaví je podpisovým právem a pověří je koordinací a účetním a dokladovým zabezpečením těchto akcí a aktivit. 3. Mikroregion je oprávněn zakládat samostatně nebo s dalšími účastníky podnikatelské a nepodnikatelské subjekty podle platných právních norem.

Poznámka:
 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu