Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Dotační programy > Preventivní programy

 

Osobní karta

 
 
 

Detail záznamu

                                  Název: INTEGRO - Západ Českého středohoří - Poohří

Právní forma: DSO

Název: INTEGRO - Západ Českého středohoří - Poohří
Rok registrace: 1998                                   Datum založení: 18.12.1998
Registrační číslo: 12/1998 - SDRUŽENÍ (OkÚ Litoměřice)

Sídlo: Třebívlice
Adresa: Obecní úřad Třebívlice, Komenského nám. 17, 411 15 Třebívlice
Orgány (kterými subjekt jedná): shromáždění starostů; rada svazku; předseda svazku; místopředseda svazku; tajemník; dozorčí rada.

Statut. zástupce: Ing. Jaroslav Beneš, předseda svazku; Ing. Jiří Skalický, místopředseda svazku.

Členové: Města: Třebenice, Libochovice, Lovosice; Bílina. Obce: Slatina, Třebívlice, Velemín, Libčeves, Vlastislav, Děčany, Čížkovice, Chotiměř, Dlažkovice, Jenčice, Lkáň, Měrunice, Prackovice, Keblice, Lukov, Siřejovice, Vchynice, Křesín, Želkovice, Evaň, Bořislav, Žim, Klapý, Lukavec, Dobroměřice, Chraberce, Černiv, Vrbičany, Sedlec.

Předmět činnosti: V rámci a rozsahu zákona č. 128/2000 Sb. o obcích v platném znění a ostatních zákonů zajišťovat spolupráci, koordinaci, poskytovat pomoc a podporu městům a obcím i dalším subjektům v oblastech: a) ochrany životního prostředí a kulturního dědictví, b) regionální a nadregionální spolupráce a ostatních integračních snah, včetně mezinárodních aktivit, c) zaujímání stanovisek k záměrům jiných orgánů a organizací, které se dotýkají života obcí, zejména významných investičních akcí a územního plánování v místním a regionálním měřítku a uskutečňování vlastního postupu, d) zřizování a správy kulturních, zdravotnických, sportovních, školních a předškolních zařízení a škol, sloužících k uspokojování potřeb občanů, e) zakládání a zřizování organizací sloužících k uspokojování potřeb více obcí, f) prohlubování spolupráce členů svazku v oblastech jejich působnosti vymezené zákonem, g) sociální péče o občany. Za předmět činnosti svazku se považují i takové akce a aktivity, které se netýkají všech členských měst a obcí. V takovém případě je povinností svazku dbát, aby jejich výsledky korespondovaly se zájmy a záměry svazku jako celku.

Poznámka:
 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu