Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko



Cesta: Titulní stránka > Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko

 

Rok 2012

 
 

Zobrazeno je 14 z celkem 689 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 -28-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
12.1.2012Zahraniční spolupráce v roce 2012
Výbor pro zahraniční vztahy se opět setkal s Krajskou hospodářskou komorou Ústeckého kraje (KHK ÚK) ve věci naplňování Dohody mezi Vládou Republiky srbské a Ústeckým krajem. Jednání za kraj vedl Jaroslav Foldyna.
RNDr. Zdeněk Rytíř
11.1.2012Soutěž Zlatý erb vyhlašuje další ročník
I v letošním roce se mohou obce a města přihlásit do soutěže, která se zaměřuje na kvalitu webových stránek a dalších poskytovaných elektronických služeb úřadů a magistrátů, jejichž hlavním cílem je usnadňovat život svým občanům. Přihlášky do soutěže mohou zájemci již posílat.
Mgr. Alena Tichá
10.1.2012Hejtmanka ocenila práci hasičů
V pondělí 9. ledna přijala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová ve své pracovně představitele krajských dobrovolných i profesionálních hasičů.
Mgr. Zbyněk Šebesta
10.1.2012Ústecký kraj jede prezentovat turistickou nabídku do Brna
Prezentace regionů České republiky se zaměřením na cestovní ruch proběhne od 12. do 15. ledna 2012 na brněnském výstavišti na tradičním veletrhu Regiontour. Ústecký kraj, kraj s nejvyšším nárůstem počtu příjezdů turistů v roce 2011, hodlá zaujmout odbornou i širokou veřejnost novou prezentací.
Mgr. Alena Tichá
10.1.2012Týmy školáků mapují region
Potkáváte v ulicích skupinky školáků? Nedivte se. Jsou to týmy, které pracují na projektu KOLUMBUS – Poklady kolem nás a v nás. Školáci pomocí turistických GPS a zcela nového výukového programu mapují region. Pátrají po historii, lidských osudech nebo přírodních zajímavostech. Informace pak sami zanášejí na speciální internetový portál.
Mgr. Alena Tichá
6.1.2012TRIADE – nově vzniklý triatlonový oddíl
Na sklonku uplynulého roku byl založen kolem pořadatelů uznávaného mezinárodního závodu Xterra Děčín nový triatlonový klub Triade. Kromě toho, že se klub stal zastřešující organizací pro stále se rozrůstající pole děčínských triatletů, bude jeho cílem pořádání závodů i výchova talentů.
Mgr. Alena Tichá
6.1.2012Navrhněte, kdo by si zasloužil Cenu hejtmanky
Obyvatelé Ústeckého kraje mohou na krajský úřad zasílat své návrhy osobností, které se podle nich významně zasloužily o rozvoj našeho regionu. Hlavním kritériem pro nominaci je spjatost jejich činnosti s Ústeckým krajem. Na krajský úřad už dorazily první návrhy. Přijímají se do 28. února 2012.
Mgr. Alena Tichá
6.1.2012Budování dalších úseků cyklostezek v Ústeckém kraji v roce 2012
Od 31. března loňského roku můžou cyklisté využívat nové úseky jedné ze čtyř páteřních cyklostezek Ústeckého kraje – Labské stezky, nejdůležitější národní cyklostezky. Letos k nim přibude dalších 16,5 kilometru zpevněného povrchu, rozjíždí se totiž druhá etapa výstavby. Z „druhého směru“ míří se svými 10,7 km do spojovacího uzlu – Děčína – další páteřní Cyklostezka Ploučnice.
Mgr. Alena Tichá
5.1.2012„Česko jede“ mapuje cyklostezky Ústeckého kraje
Česko jede se zaměřuje na komplexní podporu cykloturistiky a dalších sportů v České republice. Cílem je zejména poskytnout přehledné a kvalitní informace českým a zahraničním cyklistům o možnostech vyžití ve všech regionech ČR.
Mgr. Alena Tichá
5.1.2012Bránu do Čech podporují i autobusy
Unikátní projekt Ústeckého kraje na podporu cestovního ruchu a turistiky v našem regionu zvolil další formu prezentace svých webových stránek. Obyvatelům kraje se už téměř měsíc Brána do Čech připomíná i prostřednictvím 11 linkových autobusů, které kraj objednává v oblasti Lounsko – západ.
Mgr. Alena Tichá
3.1.2012Hejtmanka navštívila první miminko roku 2012 v Ústeckém kraji
Prvním miminkem na území Ústeckého kraje se stal Sebastian, který spatřil světlo světa hned v první minutě roku 2012 v ústecké porodnici. Chlapeček měřil 49 centimetrů a vážil 3,5 kilogramu. Mamince Petře Michlerové přišli poblahopřát k novému přírůstku do rodiny Jana Vaňhová a její náměstek Arno Fišera.
Mgr. Alena Tichá
3.1.2012Projekty OPVK v Ústeckém kraji pokračují
Vzhledem k mediálně opakovanému podezření, že Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost je špatně řízen a příjemci dotací přijdou o peníze, sděluje Ústecký kraj, že prokazatelně došlo k úniku informací z institucí, které auditorskou zprávu v anglickém jazyce obdržely. Média tak disponovala auditorskou zprávou, o které nebyl Ústecký kraj informován, a nemohl se k ní tedy vyjádřit ani zaujmout stanovisko.
Mgr. Magdalena Hanáčková
2.1.2012Ústecký kraj má účetnictví v pořádku
Potvrdilo to 1. dílčí přezkoumání hospodaření Ústeckého kraje, které provedli pracovníci z Ministerstva financí ČR. Zaměřili se na období prvního pololetí roku 2011. Spolu s účetnictvím kraje vedené krajským úřadem byla kontrolována jedna příspěvková organizace, a to Centrum sociální pomoci Litoměřice. Kontrolní mechanismy nenalezly v hospodaření kraje žádné závažné nedostatky.
Mgr. Alena Tichá
2.1.2012Magazín Ústeckého kraje každý čtvrtek na Blaníku
Ústecký kraj připravil pro své obyvatele další formu informování o aktuálním dění v regionu. Jednou týdně vždy ve čtvrtek krátce po 16. hodině mohou poslouchat nový tříminutový pořad Magazín Ústeckého kraje na rádiu Blaník, který je bude seznamovat s novinkami v nejrůznějších oblastech. První vydání si mohou zájemci poslechnout ve čtvrtek 5. ledna zhruba v 16:08 hodin.
Mgr. Alena Tichá

Zobrazeno je 14 z celkem 689 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 -28-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Tiskové informace > Rok 2012

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu