Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

2. Reprezentační ples Ústeckého kraje

Druhý Reprezentační ples Ústeckého kraje se konal v Domě kultury REPRE v Mostě dne 4. února 2005. I tento ročník byl, stejně jako loňský ples v Ústeckém Domě kultury Chemiků, vydařený a 1500 hostů se dobře bavilo při výborně sestaveném kulturním programu. S velkým ohlasem se setkala i dobrovolná veřejná sbírka, v níž bylo ve prospěch ústavu sociální péče v Litvínově - Janově shromážděno 379 519,50 korun. První tisícikoruny do ní při slavnostním zahájení veřejně vhazovali hejtman Jiří Šulc s manželkou Andreou i oba jeho náměstci Radek Vonka a Petr Fiala a základ sbírky posílily sponzorské dary a poloviční výtěžek ze vstupného. A jaký byl první ples občanů Ústeckého kraje, kterým přijeli zazpívat a zahrát umělci Richard Krajčo, Anna K, Martin Maxa nebo populární beatlesovský revival The Backwords? Vše zachytily objektivy fotoaparátů a tak si můžete skvělou atmosféru 2. Reprezentačního plesu Ústeckého kraje připomenout.
Kliknutím na náhled zobrazíte fotografii v její plné velikosti.

 
 
 
 
 

Související odkazy

Rozbalit celý strom galerií
 

Občanům Ústeckého kraje na ples přispěli Severočeské doly, Viamont d.s.p., Česká rafinérská, ČEZ, Unipetrol doprava, Lafarge cement, Rekultivační výstavba Most, Mostecká uhelná společnost, Dubí porcelán, Glanzstoff Bohemia, Chmelařství Žatec a Spolchemie, mediálními partnery plesu byly Deníky Bohemia a TV Dakr Most. Uveřejněné fotografie jsou z archívu Ústeckého kraje
 

Kontext

Umístění: Galerie > Ostatní > 2. Reprezentační ples Ústeckého kraje

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu