Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Postřehy

Při třídenní návštěvě s programem od časného rána do pozdního večera nebyla o postřehy nouze. Na tváři prezidenta jsem zaznamenala různé výrazy – překvapený, upřímně potěšený, radostný, nazlobený,očekávající, zdrženlivý. Jenom málokdy ten unavený. Energií jako by ho vždycky „dobili“ lidé, kteří přišli na autogramiády, pozdravit ho, s prosbou o podpis. Hejtman kraje Jiří Šulc jako průvodce prezidenta po kraji také předvedl několik svých tváří – mile společenskou, vtipnou, vyčerpanou, soustředěnou, nadšenou. Na primátorech, starostech a starostkách měst a obcí, kde se prezidentská kolona zastavila, zase bylo pozorovatelné napětí, zda se do na minuty rozepsaného programu nevloudí zdržení, do ceremonií chybička, do protokolárních procedur faux pas.

 
 
Sázení vinné révy
Sázení vinné révy
Poděkování za oběd
Poděkování za oběd
Radio Most
Radio Most
Prezident se s chutí napil piva
Prezident se s chutí napil piva
V tunelu Panenská
V tunelu Panenská
 
Dárek z Litoměřic
Dárek z Litoměřic
Trpaslík v Ústí nad Labem
Trpaslík v Ústí nad Labem
Vlajka na autě
Vlajka na autě
  • Vlajka na autě - obrázek v originálním formátu [JPG, 52 kB]
  • Postřehy
  • Prezidentská kolona byla přehlídkou superbů - výjimkou bylo jedno jediné audi, v němž jel prezident. Vlajka na prezidentském voze byla sice krásně vyšívaná (hejtmanská je pouze tištěná), ale zklamal magnetický stojánek - nevydržel.
  • Vlajka na autě
 
 
 
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu