Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Kraj se představí na veletrhu cestovního ruchu v Bruselu

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Ústecký kraj se od zítřka (18. března) představuje na veletrhu cestovního ruchu Brussels Holiday Show 2004. Veletrh se koná od 18.- 22.března 2004 a spolu s Ústeckým krajem se ho ve společné expozici České republiky účastní Jihočeský, Olomoucký a Královéhradecký kraj.
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 17.3.2004

 

Kraj se představí na veletrhu cestovního ruchu v Bruselu

 

Ústecký kraj se od zítřka (18. března) představuje na veletrhu cestovního ruchu Brussels Holiday Show 2004. Veletrh se koná od 18.- 22.března 2004 a spolu s Ústeckým krajem se ho ve společné expozici České republiky účastní Jihočeský, Olomoucký a Hradecký kraj. Prezentace kraje na veletrhu se kromě zástupců odboru regionálního rozvoje krajského úřadu v počtu dvou osob zúčastní také náměstek hejtmana Pavel Tošovský. Jeho účast schválila rada kraje, neboť kromě své osobní účasti na veletrhu (tj. politická prezentace Ústeckého kraje) je nutné předběžně zorganizovat jednání s partnery z Provincie Jižní Holandsko v jejich bruselské kanceláři Regio Ranstadt a taktéž s pracovníky agentury Czechinvest v Bruselu, kde se má konat v září  2004 prezentace Ústeckého kraje v rámci akce Open days.

            Zvláštní pozornost je při prezentaci kraje věnována turisticky nejzajímavějším oblastem. Návštěvníkům se tak představí například Národní park Česko-Saské Švýcarsko, České Středohoří nebo projekt Tolštejnské panství. Odbor regionálního rozvoje krajského úřadu, který účast kraje na výstavě zajišťoval, představí na veletrhu i krajské propagační materiály například mapu kempů a turistických zajímavostí v kraji a soubor třiceti turistických tipů na výlet.

V rámci doprovodného programu bude předváděno malování velikonočních vajíček a další české velikonoční zvyky.

 

Vydala: Mgr. Romana Konečná, tisková mluvčí Ústeckého kraje

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 754, mobil 603 192 631

e-mail: konecna.r@kr-ustecky.cz

 

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 18.3.2004 / 18.3.2004 | Zveřejnit od-do: 18.3.2004-18.4.2004
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu