Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Škola poděkovala zdravotníkům formou velikonočních dobrot

Škola Štefl
Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická v Ústí nad Labem se rozhodla na Velikonoce aspoň trochu ulehčit obtížnou a obětavou práci zdravotníků v této nelehké době a zorganizovala akci, kdy pedagogičtí a nepedagogičtí zaměstnanci školy upekli, dodali, prostě vymysleli „pomlázku“.
Tisková zpráva ze dne 7. dubna 2021
 

 
 

Autorkou myšlenky byla kolegyně Eva Krausová a nápad se setkal s obrovským zájmem a pochopením. Ve čtvrtek 1. dubna jsme všechny krabice s dárky převezli na Masarykovu nemocnici. Poděkování si převzali přednosta radiologické kliniky MUDr. Filip Cihlář, vrchní radiologický asistent Petr Košťál a vrchní sestra Emergency Mgr. Anna Valterová.

Ředitel školy Vítězslav Štefl spolu se svým zástupcem Patrickem Gurským tlumočil poděkování zaměstnanců školy. Zároveň zdůraznil obdiv k neskutečnému nasazení všech zdravotníků a popřál jim do dalších dnů hodně síly, zdraví a vytrvalosti.

Připravil: Vítězslav Štefl, ředitel školy

01
Ředitel školy Vítězslav Štefl (vlevo) a Patrick Gurský odvezli do ústecké nemocnice velikonoční dobroty

02
Dárky byly díkem za nasazení v pandemické situaci

03
 


  
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 7.4.2021 / 7.4.2021 | Zveřejnit od: 7.4.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu