Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Tvůrčí lidé se mohou zapojit do přeměny Ústeckého kraje

logo ÚK
Náměstek hejtmana Ústeckého kraje Jiří Řehák chce zapojit místní umělce, kulturní manažery, organizátory a tvůrčí talenty do přeměny kraje. Začal elektronickým dotazníkem, kterým oslovil místní aktéry v umění a kultuře, ale i širokou veřejnost.
Tisková zpráva ze dne 8. ledna 2021
 

 
 

„Všichni mluví o tom, že náš uhelný kraj potřebuje novou tvář. A právě místní tvůrčí patrioti, kteří pomocí umění odspodu mění své obce a města, by se měli na nové image kraje podílet výrazněji než doposud,“ sdělil k záměru Jiří Řehák.

Pomocí elektronického dotazníku (https://bit.ly/DotaznikKultura) chce zmapovat aktuální situaci v kraji a následně nastavit systém dlouhodobé spolupráce místních kulturních manažerů, umělců a dalších tvůrčích lidí. „Na Ostravsku a v dalších exprůmyslových evropských lokalitách se jasně ukázalo, že kreativita lidí má sílu měnit místa k lepšímu. Byla by škoda podobného potenciálu v našem kraji nevyužít,“ doplnil Jiří Řehák.

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 8.1.2021 / 8.1.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu