Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Respirátory darované Taiwanem prostřednictvím předsedy Senátu zamířily v Ústeckém kraji do dětských domovů

20 let
Ústecký kraj obdržel darem prostřednictvím předsedy Senátu Parlamentu České republiky Miloše Vystrčila 6 tisíc kusů respirátorů od taiwanské firmy Autoland. Krizový štáb Ústeckého kraje rozhodl o jejich rozdělení do 17 dětských domovů napříč Ústeckým krajem, kde pomohou pedagogickým pracovníkům.
Tisková zpráva ze dne 22. prosince 2020
 

 
 

„Jsme rádi za dar v podobě respirátorů, které měly být podle přání předsedy Senátu Parlamentu ČR určené přednostně pedagogickým pracovníkům. S ohledem na množství školských zařízení působících na území Ústeckého kraje jsme se na krizovém štábu rozhodli rozdělit respirátory do všech 17 dětských domovů na území celého regionu. Vychovatelé, kteří s dětmi tráví i 12 hodin denně, si kromě této pomoci zaslouží velké poděkování za jejich obětavou práci,“ uvedl k přijetí daru hejtman Jan Schiller.

Všech 6 tisíc kusů respirátorů bylo již rozděleno podle velikosti příspěvkových organizací a doručeno pedagogickým pracovníkům. Celkem 17 dětských domovů v Ústeckém kraji si tak mezi sebou rozdělilo v průměru 250 až 500 kusů respirátorů.

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 22.12.2020 / 22.12.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu