Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Výjimečná pomoc od studenta UJEP v sociálních službách

20 let
Ladislav Mrázik - student prvního ročníku Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem si vzal neplacené volno v práci a navzdory vlastnímu hendikepu pomáhal ostatním během podzimní vlny koronavirové epidemie v Centru sociálních služeb v Děčíně.
Tisková informace ze dne 20. listopadu 2020
 

 
 

„Četl jsem na Facebooku centra sociálních služeb výzvu, kde sháněli dobrovolníky, a já jsem se rozhodl, že když můžu, tak pomůžu nějakým způsobem,“ říká skromně 24 letý student z Děčína, který studuje obor sociální práce. Během posledních týdnů zajišťoval zejména administrativu spojenou s dobrovolníky či ostatními studenty zapojenými do práce, hovořil s příbuznými klientů.

Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace Ústeckého kraje, disponuje ve středisku celkem 101 místy, 55 klientů je v Domově pro seniory, 46 klientů v Domově se zvláštním režimem. Kvůli pozitivnímu testu na COVID-19 se tam ke konci října ocitla v karanténě značná část zaměstnanců.

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 20.11.2020 / 20.11.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu