Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller o státním svátku vyjádřil poděkování všem pomáhajícím žákům a studentům

17. listopad 2020
V úterý 17. listopadu si připomínáme státní svátek Den boje za svobodu a demokracii. Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller položil při této příležitosti květiny u Pomníku T. G. Masaryka v Mostě. Vzdal úctu všem žákům a studentům, kteří aktivně pomáhají v boji s onemocněním COVID-19 a připomněl historický význam studentů v boji za svobodu a demokracii.
Tisková zpráva ze dne 17. listopadu 2020
 

Odkazy


 
 

I když je hejtman Jan Schiller ve své funkci teprve druhým dnem, neváhal uctít položením květin za Ústecký kraj významný státní svátek: „Položení květin v takto významný den považuji za samozřejmost. Pomník T. G. Masaryka je pro tuto příležitost v mých očích nejvhodnějším místem. Svoboda a demokracie nejsou samozřejmostí a studenti již několikrát v minulosti prokázali, že svou odvahou mohou být příkladem nám všem. Proto i v těchto nelehkých časech bych chtěl ocenit práci a poděkovat všem žákům a studentům za obětavou pomoc v boji s onemocněním COVID-19. Jejich aktivního zapojení si nesmírně vážím,“ vyjádřil se u příležitosti státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii hejtman Schiller.

17. listopad 2020
Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller (vpravo) a květina k 17. listopadu

 

17. listopad 2020
Štáb U-TV zpovídá hejtmana Jana Schillera 

 

17. listopad 2020

 

17. listopad 2020

 

17. listopad 2020
Pocta před Pomníkem T. G. Masaryka v Mostě

 

17. listopad 2020

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 17.11.2020 / 17.11.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu