Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

PREVEDIG otevírá v pondělí 16. listopadu v Teplicích odběrové pracoviště na COVID-19

logo
S rostoucím počtem nakažených na Ústecku stoupá i poptávka po spolehlivém testování PCR SARS-CoV-2 bez dlouhé čekací lhůty. Laboratorně diagnostické centrum PREVEDIG otevírá nové odběrové pracoviště v Teplicích, a to v pondělí 16. listopadu 2020 v 7:30 hod.
Tisková zpráva ze dne 13. listopadu 2020
 

 
 


„Jelikož doba čekání na odběr přesahovala v Ústeckém kraji až týden, přistoupila naše laboratoř k vybudování dalších odběrových pracovišť," vysvětluje ředitel laboratoří PREVEDIG Ing. Kamil Řáda.

Místo se nachází v zrekonstruovaných prostorách na Tržním náměstí 241, které je dobře dostupné pěšky z centra, je zde zastávka MHD a dá se zde také bez problémů zaparkovat osobním vozem. Na tomto odběrovém pracovišti bude prováděn odběr vzorků výtěrem z nosohltanu.

Termín testování si zájemce vybere v online rezervačním systému na stránkách www.prevedig.cz

„Přijímáme všechny objednané pacienty, buďto s elektronickou žádankou od lékaře, kdy vyšetření hradí zdravotní pojišťovna, nebo pacienty samoplátce, kteří si vyšetření hradí přímo na místě prostřednictvím bezkontaktní platby kartou. Hotovost nelze přijmout“, upozorňuje ředitel.


 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 13.11.2020 / 13.11.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu