Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman Oldřich Bubeníček vyjádřil úctu válečným veteránům a účastníkům vojenských misí

Den válečných veteránů
Ve středu 11. listopadu si připomínáme významný den. Tradiční vlčí mák symbolizuje Den válečných veteránů, který letos více slavíme v kalendáři, než položením květin u pomníků a památníků. Hejtmanský stůl v kanceláři Oldřicha Bubeníčka zdobí tematická svíčka.
Tisková zpráva ze dne 11. listopadu 2020
 

Odkazy


 
 

Hejtman Oldřich Bubeníček zapálením tematické svíčky uctil památku všech účastníků válečných konfliktů a ocenil odvahu válečných veteránů a účastníků vojenských misí: „Tradiční pietní akt s položením květin v Městských sadech v Ústí nad Labem jsme letos vzhledem k protiepidemickým vládním opatřením nemohli ve spolupráci s městem Ústí nad Labem a Krajským vojenským velitelstvím uspořádat. Památce všech zemřelých ve válečných konfliktech patří má hluboká úcta, odvaze a oddanosti válečných veteránů a účastníků vojenských misí patří můj obdiv, a zároveň bych si velmi přál, aby počty těchto statečných lidí už v budoucnu nemusely narůstat,“ vyjádřil se u příležitosti Dne válečných veteránů hejtman Bubeníček.

Den válečných veteránů
Svíčka s motivem vlčího máku v podzimním aranžmá

 

Den válečných veteránů
Hejtman Oldřich Bubeníček ji dnes symbolicky zapálil...

 

Den válečných veteránů
… a uctil významný den

 

Den válečných veteránů
Den válečných veteránů

 

Den válečných veteránů

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 11.11.2020 / 11.11.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu