Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní web



Cesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Výzva Krajské zdravotní, a. s. k veřejnosti s prosbou o pomoc

KZ
Vážení obyvatelé našeho kraje, zástupci vedení společnosti Krajská zdravotní, a. s., se na Vás tímto obrací s žádostí o personální výpomoc pro nemocnice v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově.
Tisková zpráva ze dne 14. října 2020
 

 
 

Všichni zaměstnanci naší společnosti dělají maximum pro zajištění nepřetržitého poskytování zdravotní péče a zajištění činností související s mimořádnou situací při výskytu onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2.

Pokud jste ochotni nabídnout pomoc ve svém volném čase, zařadíme Vás do činností, které odpovídají Vaší kvalifikaci a znalostem. Budete náležitě proškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Možnost pomoci má každý - osoby se zdravotnickým vzděláním i nezdravotníci, bývalí kolegové, důchodci, studenti.

V případě Vašeho zájmu pomoci kontaktujte vedoucí personálního střediska (PAM) nebo hlavní sestru (HS) nemocnice:

Nemocnice Děčín, o. z.
PAM: tel.: 412 705 204, e-mail: Jitka.Ctvrtnikova@kzcr.eu
HS: tel.: 412 705 221, e-mail: Danuse.Tomaskova@kzcr.eu

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.
PAM: tel.: 477 117 954, e-mail: Veronika.Soukupova@kzcr.eu
HS: tel.: 477 114 012, e-mail: Marketa.Svobodova@kzcr.eu

Nemocnice Teplice, o. z.
PAM: tel.: 417 519 493, e-mail: Jana.Dobiasova@kzcr.eu
HS: tel.: 417 519 204, e-mail: Katerina.Vagnerova@kzcr.eu

Nemocnice Most, o. z.
PAM: tel.: 478 032 548, e-mail: Jana.Mackovcinova@kzcr.eu
HS: tel.: 478 032 542, e-mail: Sarka.Gregusova@kzcr.eu

Nemocnice Chomutov, o. z.
PAM: tel.: 474 447 566, e-mail: Alena.Bezaniukova@kzcr.eu
HS: tel.: 474 447 395, e-mail: Anna.Mala@kzcr.eu

S poděkováním a přáním pevného zdraví

Ing. Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní, a. s.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 14.10.2020 / 14.10.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu