Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Severočeská vědecká knihovna zůstává otevřena

logo
V souvislosti s posledními vlnami preventivních opatření musela Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem prozatím zrušit všechny své kulturní a populárně-naučné akce pro veřejnost a vzdělávací akce, u nichž to bylo možné, převést do prostředí online.
Tisková zpráva ze dne 13. října 2020
 

 
 

Dobrou zprávou však je, že rušení akcí je zatím jediným zásadnějším omezením, které se provozu této instituce dotklo, knihovna totiž zůstane nadále otevřena i po středě 14. října, a to v obvyklé provozní době. Uživatelé tak budou moci dál využívat všechny běžné i online služby, jejichž nabídka se stále rozšiřuje.

Samozřejmě je i nadále potřeba při pohybu v prostorách knihovny dbát na zvýšenou hygienu, dodržovat bezpečné rozestupy a mít zakrytá ústa a nos rouškou. Knihovna zároveň žádá své uživatele, aby v maximální možné míře využívali samoobslužné výpůjční stanice (selfcheck), které se nachází v obou hlavních budovách, a návratový automat ve vědecké části knihovny v ulici Velká Hradební 45.

„Severočeská vědecká knihovna je knihovnou pro každého, a to nejen v době, kdy je všechno sluníčkové. Naším záměrem je, aby především v těchto těžkých dobách, byla knihovna pro lidi jakýmsi světlem v temnotách, majákem, ke kterému se může vydat kdokoliv. Zkrátka a dobře bezpečným místem, kde lidé vždy naleznou relevantní a ověřené informace a oporu," vysvětluje ředitelka knihovny Jana Linhartová.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 13.10.2020 / 13.10.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu