Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

CovTest.cz – nový on-line vyhledávač volných kapacit na testy Covid-19

logo
Společnost Sator IT Consulting přišla s projektem CovTest.cz, prostřednictvím kterého lze z pohodlí domova vyhledávat volné kapacity v odběrových místech v České republice.
Tisková zpráva ze dne 9. října 2020
 

 
 

Projekt CovTest.cz byl vytvořen jako agregátor a vyhledávač volných kapacit na testy Covid-19. Aplikace umožňuje vyhledat volné kapacity podle druhu testu (samoplátce či žádanka), data a kraje, dále zvolit odběrové místo (nemocnice, laboratoř). Projekt má za cíl usnadnit lidem najít volný termín v odběrových místech, v nichž bude možné nechat si provést test na Covid-19 bez nutnosti procházet weby jednotlivých odběrových míst.

Projekt CovTest.cz je zcela zdarma, není potřeba žádná registrace, vše je veřejně dostupné. Jelikož se jedná pouze o vyhledávač volných kapacit, je nutné samotnou registraci vybraného termínu provést přímo na stránkách daného odběrového místa. Odkaz na webové stránky je uveden v detailu odběrového místa. Zobrazovaná data v aplikaci CovTest.cz jsou pravidelně aktualizovaná a nejsou starší déle než pět minut.

Více informací najdete na stránkách www.covtest.cz.

Seznam zaregistrovaných odběrových míst v Ústeckém kraji najdete zde.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 9.10.2020 / 9.10.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu