Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Úspěšný trip pro pořadatele kongresů a eventů

01
V Ústeckém kraji proběhla ve spolupráci s Agenturou CzechTourism speciální exkurze pro organizátory firemních akcí, eventů, konferencí a kongresů a incomingové agentury. Deset hostů si tak prohlédlo vybraná místa našeho kraje, která budou moct nabízet v rámci svého zaměření. A odjížděli nadmíru spokojení.
 

 
 

Exkurze začala v Roudnici nad Labem prohlídkou infocentra, Kulturního domu a historických vinných sklepů. Následovala ukázka citlivé rekonstrukce ve Dvoře Perlová voda. Trochu adrenalinu si návštěvníci užili při prohlídce terezínského podzemí nebo vyjížďce na koloběžkách v Děčíně, kde si prohlédli i zámek. Den zakončili v hotelu Větruše v Ústí nad Labem. S Ústeckým krajem se rozloučili na Offroad safari v Litvínově a ve sportovním areálu Klíny. Následně pokračovali ještě do Karlovarského kraje.

Organizace podobných tripů spadá do působnosti oddělení cestovního ruchu, program zajišťovala Destinační agentura České středohoří.

1
V Terezíně

2
Před děčínským zámkem

3
Offroad Safari


 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 8.10.2020 / 8.10.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu