Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Výuka budoucích kadeřníků probíhá v novém prostředí

Kadeře
Kadeřníka či holiče dnes potřebuje každý z nás. Na středních školách je o tento atraktivní obor mezi žáky velký zájem. Obor Kadeřník vyučuje v našem regionu také Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov na svém středisku v Kadani.
Tisková zpráva ze dne 2. října 2020
 

 
 

Na stále zvyšující se požadavky na vybavení cvičných pracovišť škola reagovala celkovou rekonstrukcí a modernizací učeben umístěných na pracovišti v ulici Fibichova.

Celkové náklady dosáhly výše 780 tisíc korun a na jejich úhradě se významně podílela finanční dotace města Kadaň ve výši 500 tisíc korun, která byla škole poskytnuta na zlepšení podmínek výuky učebních oborů.

Učebny byly vybaveny novým nábytkem a dalším vybavením, které kadeřníci potřebují pro kvalitní výuku. Koncem září se uskutečnilo slavnostní otevření pracoviště za přítomnosti starosty města Kadaň a krajského zastupitele Jiřího Kulhánka a dalších hostů z krajského úřadu, kteří si prohlédli nová pracoviště. „Věříme, že nové vybavení zkvalitní výuku budoucích kadeřníků a tím je lépe přípraví pro výkon krásného ale i náročného povolání,“ uvedl ředitel školy Jiří Mladý.

01
Nové prostory

02

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 2.10.2020 / 2.10.2020 | Zveřejnit od: 2.10.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu