Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Medailové ocenění pro Vladimíra Roučka a Krajskou zdravotní, a. s.

Medaile
Hejtman Oldřich Bubeníček ve čtvrtek 1. října 2020 udělil Záslužnou medaili Ústeckého kraje společnosti Krajská zdravotní, a. s. nejen za dlouhodobou spolupráci, ale také za práci zaměstnanců nemocnic v období pandemie. Medaili a pamětní list za KZ převzal generální ředitel společnosti Petr Fiala.
Tisková zpráva ze dne 1. října 2020
 

 
 

Hejtman Bubeníček si velmi váží dlouholeté vzájemné spolupráce s Krajskou zdravotní, a. s. „Pro celý kraj je společnost Krajská zdravotní výkladní skříní regionálního zdravotnictví,“ uvedl při ocenění hejtman Bubeníček.

KZ si zasloužila ocenění zejména za zajištění dostupné, vysoce profesionální zdravotní péče, včetně řešení akutních stavů v systému centrové péče pro obyvatele Ústeckého kraje. Nemocnice Krajské zdravotní, a. s. v období pandemie koronaviru plnily a plní svou nezastupitelnou úlohu a významně se podílejí v boji proti šíření onemocnění SARS-CoV-2. Navrhované ocenění je tak vyjádření úcty všem lékařům, zdravotníkům a představitelům Krajské zdravotní, a. s. za dosavadní vzájemnou spolupráci.

Oldřich Bubeníček předal také Medaili hejtmana Ústeckého kraje, a to Vladimíru Roučkovi, jenž dlouhodobě působil v těžebních společnostech Severní energetická a Vršanská uhelná a přispěl k průmyslovému rozvoji v regionu. Jako jeden z prvních se zasadil o podporu technického vzdělávání v kraji. Rouček také vždy podporoval zachování hornických tradic. Nyní předává své dlouholeté zkušenosti v odborných organizacích a svazech.

01
Za Krajskou zdravotní, a. s. převzal ocenění generální ředitel společnosti Petr Fiala.

02
Oceněný Vladimír Rouček (vpravo)

 

03
Prohlédl si svůj medailonek

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 1.10.2020 / 1.10.2020 | Zveřejnit od: 1.10.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu