Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Budoucí zemědělci dostali novou moderní techniku

Traktor
Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov se v roce 2019 stala Centrem odborné přípravy v zemědělských oborech. Jedním z cílů tohoto centra je podpora a zvýšení zájmu žáků o zemědělské obory. Výuka budoucích farmářů je založena mimo jiné i na ovládání moderní zemědělské techniky, bez které si moderní produktivní zemědělství nedovedeme představit.
Tisková zpráva ze dne 11. září 2020
 

 
 

V roce 2020 si škola ze schválené dotace pořídila traktor, který splňuje požadavky moderní zemědělské výroby včetně diskového podmítače a rozmetadla statkových hnojiv. Traktor je vybaven GPS navigací spojenou s automatickým řízením. Toto vybavení umožňuje přesný pohyb soupravy po poli a zamezuje například zbytečným přejezdům. Žáci se tak seznámí a prakticky si vyzkouší techniku moderní zemědělské výroby a své znalosti uplatní ve svém budoucím zaměstnání.

01
Traktor splňuje požadavky moderní zemědělské výroby včetně diskového podmítače a rozmetadla statkových hnojiv

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 11.9.2020 / 11.9.2020 | Zveřejnit od: 11.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu