Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman Bubeníček přijal kubánského velvyslance

Kubánský velvyslanec
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček přijal na krajském úřadě kubánskou delegaci v čele s velvyslancem Danilem Francisco Alonso Mederosem. Ten navštívil Ústecký kraj v krátké době již podruhé, kdy se loni v listopadu účastnil mezinárodní hudební akce Virtuosi per musica di pianoforte.
Tisková zpráva ze dne 10. září 2020
 

 
 

Tentokrát přijel i s konzulkou Evelyn Léon Pérez na hejtmanství, kde se v rámci přátelského posezení setkal též s předsedkyní Společnosti česko-kubánského přátelství Terezou Čechovou-Humpolcovou a také s předsedkyní územní složky Teplice Jitkou Hanouskovou.

Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček nejprve nastínil velvyslanci situaci okolo koronavirové pandemie v regionu a poté již společně probrali témata nadcházejících voleb, zdravotnictví či cestovního ruchu. „Turistický ruch na Kubě dostal letos velkou ránu. Každý rok k nám jezdí 4,5 milionu turistů, letos opravdu minimum. Naštěstí k nám nyní začínají jezdit ve velkém kanadští turisté,“ poukazuje kubánský velvyslanec na dopad koronavirové epidemie na cestovní ruch.

01
Kubánský velvyslanec a konzulka (na levé straně stolu) u hejtmana. Setkání se zúčastnila i Jitka Hanousková, předsedkyně územní složky Teplice Společnosti česko-kubánského přátelství (vpravo)

02
Kubánský velvyslanec obdržel od hejtmana Bubeníčka dárek v podobě českého granátu

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 10.9.2020 / 10.9.2020 | Zveřejnit od: 10.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu