Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:NovinářCesta: Titulní stránka > Novinář

 

Doprava Ústeckého kraje připravuje pojízdnou informační kancelář – DÚKmobil

foto
Už brzy se ve městech, obcích i na akcích potkáte s novinkou, kterou si připravila Doprava Ústeckého kraje. Pojízdná informační kancelář, tzv. DÚKmobil, bude sloužit k informování o integrovaném dopravním systému DÚK občanů tam, kde není možné získat informace v informačních kancelářích. Jezdit bude po celém Ústeckém kraji.
Tisková zpráva ze dne 10. srpna 2020
 

 
 

„Stejně jako se rozšiřuje integrovaný systém Dopravy Ústeckého kraje, tak je potřeba rozšířit informování cestujících o novinkách a aktualitách z prostředí veřejné regionální dopravy. Letošní rok je v rámci DÚK plný novinek. Kromě jiného jsme na začátku roku představili nový Centrální dispečink Dopravy Ústeckého kraje, na jaře maskota DÚKáčka, nyní se můžeme těšit na DÚKmobil a na podzim na mobilní aplikaci,“ řekl náměstek hejtmana pro oblast dopravy Jaroslav Komínek. 


Nový DÚKmobil bude na svých cestách poskytovat informace o tarifu, jízdních řádech a novinkách v dopravě, zároveň zde bude možné zakoupit i jízdní doklady a elektronické karty. Zaměstnanec infomobilu bude také přijímat podněty k úpravám jízdních řádů a zlepšení kvality cestování veřejnou dopravou v Ústeckém kraji. 

FOTO
Plánovaná finální podoba DÚKmobilu

foto
Pro účely pojízdné kanceláře bude sloužit automobil značky Peugeot Boxer

foot

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 10.8.2020 / 10.8.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu