Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj odměnil pracovníky v první linii vstupenkami

a
Pracovníci v první linii dostali od Ústeckého kraje za odměnu rodinné vstupenky do třech zoologických zahrad v Ústeckém kraji, botanické zahrady i kina.
Tisková zpráva ze dne 31. července 2020
 

 
 

Rodinné vstupenky do ústecké, děčínské i chomutovské zoologické zahrady, Botanické zahrady v Teplicích a na promítání filmu Bourák, které jsou platné do konce letošního kalendářního roku, byly poskytnuty pracovníkům ve zdravotnictví, sociálních službách a zaměstnaným ve Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje za jejich mimořádnou a obětavou práci v době pandemie koronaviru.

„Rozdělili jsme je jednotlivým příspěvkovým organizacím nebo organizacím, které pomáhaly v první linii, tam půjde určitá část vstupenek,“ vysvětlil 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika.

Jde zároveň o pomoc zoologickým zahradám, které kvůli pandemii koronaviru musely své brány na čas zavřít, což jim výrazně snížilo příjmy. Na pořízení vstupenek vynaložil Ústecký kraj celkem 1,2 milionu korun.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 31.7.2020 / 31.7.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu