Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman přivítal letošní vítězky nejvyšší házenkářské soutěže – Černé anděly z Mostu

Černí andělé Most házená
Členkám a vedení historicky nejúspěšnějšího kolektivního sportu v regionu poděkoval za úspěchy a vzornou reprezentaci kraje v sezóně 2019/2020 hejtman Oldřich Bubeníček. Letošní ročník byl sice anulován kvůli koronavirové pandemii, ale i tak se staly mostecké házenkářky opět vítězkami MOL ligy.
Tisková zpráva ze dne 30. července 2020
 

 
 

Šestici hráček (Lucia Mikulčík, Tereza Eksteinová, Dominika Zachová, Veronika Mikulášková, Eva Bezpalcová, Michaela Borovská) na hejtmanství doprovázel hlavní trenér Jiří Tancoš a předsedkyně klubu Pavla Chotěborská.

 

Stejně tak jako u ostatních halových sportů, měly i mostecké házenkářky velmi dlouhou nucenou pauzu. Nyní se již připravují na novou sezónu. Ještě před jejím startem je čeká v termínu 22. a 23. srpna dohrání Final4 Českého poháru žen, kam se na jaře probojovaly. Do té doby budou trénovat a hrát přátelská utkání.

 

„Letošní sezona byla opravdu zvláštní. Liga se anulovala, tudíž jsme se nestaly oficiálně mistryněmi ligy, ale jen jejími vítězkami. Předání medailí navíc proběhlo také trochu netradičně, během exhibice v plážové házené,“ uvedla předsedkyně klubu Pavla Chotěborská.

01
Hejtman dostal od hráček speciální dres s číslem 1

02
Oldřich Bubeníček poděkoval hráčkám za reprezentaci Ústeckého kraje

03
Vlevo předsedkyně klubu Pavla Chotěborská

 

04
Zcela vlevo stojí trenér vítězek ligy Jiří Tancoš

 

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 30.7.2020 / 30.7.2020 | Zveřejnit od: 30.7.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu