Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman Oldřich Bubeníček přijal vedení Svazu měst a obcí

1
Na krajském úřadě se dnes s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem a jeho náměstkem pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeňkem Matoušem sešli zástupci Svazu měst a obcí České republiky v čele s výkonnou ředitelkou Radkou Vladykovou.
Tisková zpráva ze dne 29. června 2020
 

 
 

Hlavním bodem jednání byla konzultace programu tradičního krajského setkání Svazu měst a obcí ČR, které se koná ve čtvrtek 1. října 2020 na krajském úřadě. Dále se diskutovalo například o problematice koronaviru a jeho dopadu na regionální ekonomiku, přípravě vysokorychlostní trati z Prahy do Drážďan, problematice vylidňování, nezaměstnanosti, skládkování či sucha.

1
Zástupci Svazu měst a obcí ČR diskutují s hejtmanem (uprostřed) a náměstkem pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeňkem Matoušem (třetí zprava)

2
Primátor Chomutova Marek Hrabáč a výkonná ředitelka SMO ČR Radka Vladyková probírají s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem aktuální témata

 

 

 
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 29.6.2020 / 29.6.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu