Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Kultura a památková péčeCesta: Titulní stránka > Kultura a památková péče

 

Starosta města Krupka Zdeněk Matouš předal Ústeckému kraji kopii certifikátu UNESCO

Zdeněk Matouš
Hornický region Krušnohoří/Erzgebirge, který byl 6. července 2019 zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, obdržel na konci roku 2019 od Ministerstva kultury České republiky oficiální certifikát potvrzující tento zápis.
Tisková zpráva ze dne 3. června 2020
 

 
 

V rámci jubilejní 100. schůze Rady Ústeckého kraje předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch a zároveň starosta města Krupka Zdeněk Matouš kopii tohoto certifikátu radní pro oblast kultury a památkové péče Jitce Sachetové. Originál certifikátu je uložen na radnici v Krupce. Kopie bude uložena na Odboru kultury a památkové péče krajského úřadu.

UNESCO
Starosta Krupky a náměstek hejtmana Zdeněk Matouš (vlevo) předává kopii certifikátu UNESCO radní pro oblast kultury a památkové péče Jitce Sachetové a vedoucímu odboru kultury a památkové péče Adamu Šrejberovi

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 3.6.2020 / 3.6.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu