Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Kultura a památková péčeCesta: Titulní stránka > Kultura a památková péče

 

Hejtman navštívil obnovený zámek v Libouchci a seznámil se s nadačním fondem CHAVERIM

CHAVERIM
Hejtman Oldřich Bubeníček na základě pozvání od představitelů Nadačního fondu CHAVERIM navštívil obnovený zámek v Libouchci. Majitel zámku a zároveň předseda Správní rady tohoto nadačního fondu Vladimír Černil obnovil zámek z ruin i za pomoci dotačních titulů Ústeckého kraje na obnovu kulturních památek.
Tisková zpráva ze dne 28. května 2020
 

 
 

Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se před prohlídkou zámku krátce seznámil s činností Nadačního fondu CHAVERIM, který se zabývá záchranou a obnovou památek a historických tradic na území regionu. Hejtman po prohlídce ocenil aktivity majitele zámku a předsedy Správní rady Nadačního fondu CHAVERIM pana Vladimíra Černila, který skloubil své podnikatelské aktivity s ušlechtilou věcí - obnovou kulturních památek. Setkání a prohlídky se zúčastnili rovněž další členové vedení Nadačního fondu CHAVERIM, Michael Lichtenstein, předseda Židovské obce Teplice, Tomáš Kraus, tajemník Federace Židovských obcí ČR a Tomáš Jarolím, člen správní rady nadačního fondu.

CHAVERIM
Původní ruiny liboucheckého zámku

CHAVERIM
Hejtman Oldřich Bubeníček (uprostřed) a zleva Michael Lichtenstein, předseda Židovské obce Teplice, Tomáš Kraus, tajemník Federace Židovských obcí ČR a zprava Tomáš Jarolím, člen Správní rady NF CHAVERIM, Vladimír Černil, předseda Správní rady NF CHAVERIM a zároveň majitel zámku Libouchec

CHAVERIM

CHAVERIM

CHAVERIM

CHAVERIM

CHAVERIM

CHAVERIM

CHAVERIM

CHAVERIM
Došlo i na představení činnosti Nadačního fondu CHAVERIM, který se zabývá záchranou a obnovou památek a historických tradic

CHAVERIM

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 28.5.2020 / 28.5.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu