Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Gastro Food Fest proběhne až v roce 2021

logo
Oblíbený kulinářský festival Gastro Food Fest v původním plánovaném termínu v říjnu 2020 na výstavišti Zahrada Čech neproběhne.
Tisková zpráva ze dne 15. května 2020
 

 
 

Po dlouhých úvahách nad současnou situací související s pandemií Covid-19 a debatách s Asociací kuchařů a cukrářů České republiky se společnost Zahrada Čech s.r.o. rozhodla, že se letošní ročník Gastro Food Festu přesune na příští rok. 

Osmý ročník festivalu, který se měl konat v původním termínu od 17. do 18. října 2020, se uskuteční v červnu 2021. Nový termín bude včas upřesněn. „Při rozhodování jsme diskutovali také se zástupci vybraných restaurací a cateringových firem. Vzhledem k jejich současné nejistotě a finančním ztrátám jsme se rozhodli jim poskytnout prostor pro znovunastartování a posunout termín Gastro Food Festu o půl roku. Zároveň jsme s přesunem na červen reagovali na řadu pozitivních ohlasů, které se nesly při 6. ročníku, který se mimořádně konal také v červnu.“ dodala obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá. 


 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 15.5.2020 / 15.5.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu