Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Úřední deska

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 11. 3. 2020.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„Ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, vás tímto žádám o poskytnutí následujících informací:

- zaslání fotografií znázorňujících vjezdy do placených zón ve městě, jež jsou řádně označeny datem a časem pořízení

…“


Odpověď:

Obdrželi jsme od Vás písemnou žádost o podání informací podle zákona č. 106/1999 Sb., zákona o podávání informací, týkající se zaslání fotografií svislého a vodorovného (SDZ a VDZ) dopravního značení parkovacích zón, s vyznačením času a data pořízení. K Vašemu dotazu Vám musíme sdělit následující.

Jednotlivé parkovací zóny a vydávání nařízení k jejich provozování jsou v samostatné působnosti měst (městské samosprávy), která tyto parkovací zóny zavádí. Proto je nutné se s důvěrou obrátit na vedení výše uvedených měst, co by zřizovatelů uvedených parkovacích zón. Kraj pouze odsouhlasuje vydávaná nařízení z pohledu dozorujícího orgánu, zda jsou tyto v souladu s platnou legislativou. Litujeme, že Vám nemůžeme zaslat příznivější zprávu.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 31.3.2020 / 31.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu