Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Úřední deska

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 12. 3. 2020.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„…zda se na Váš úřad obrátil veřejný ochránce práv nebo jeho zástupce (dále společně jen „VOP“) s žádostí o součinnost v záležitostech týkajících pilařského závodu v obci Kovářská. Prosím o informaci, kdy se tak stalo, jakou součinnost si VOP vyžádal, jaká součinnost mu byla poskytnuta a kdy. Dále prosím o poskytnutí písemností, kterými se VOP na Váš úřad obrátil. Konečně prosím o poskytnutí písemných vyjádření, které Váš úřad VOP předložil.“

 

Odpověď:

Na základě výše uvedeného KÚ ÚK, jakožto povinný subjekt, dle § 14 odst. 5 písm. d) zákona o svobodném přístupu k informacím sděluje v souladu se žádostí žadatelky, že v záležitostech týkajících se pilařského závodu v obci Kovářská nepožádal VOP KÚ ÚK o součinnost. KÚ ÚK v této věci žádné vyjádření VOP neposkytl.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 31.3.2020 / 31.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu