Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

ČTVRTEK – 26.3.2020 – Ochranné obleky pro nemocnice a ZZS

Celkem přerozděleno 3000 ochranných obleků.
 

 
 

Pro Zdravotnickou záchrannou službu Ústeckého kraje (35 krabic) a krajskou Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem uvolněno celkem (34 krabic) ochranných obleků (dohromady celkem 2 070 ks).

Pro každou „okresní“ nemocnici je připraveno 120ks jako rezerva pro mimořádné použití v odůvodněných případech, pro každou „další“ nemocnici v okrese připraveno 30ks jako rezerva pro mimořádné použití v odůvodněných případech, stejně tak byla připravena rezerva pro mimořádné použití v odůvodněných případech i pro psychiatrické nemocnice.

Je nám líto, že nelze uspokojit všechny požadavky najednou!

Další distribuci pomůcek předpokládáme v následujícím týdnu. S výjimku obleků jsme v posledních dvou dnech neobdrželi od státu žádnou zásilku OOP k redistribuci mezi poskytovatele.

Čekáme stejně jako Vy! DĚKUJE ZA TRPĚLIVOST.

OOP lze vyzvednout v distribučních místech – kontakty zde. Prozatím pouze v 1 městě v okrese, další místa pro další dodávky připravujeme!

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Petr Severa
Vytvořeno / změněno: 26.3.2020 / 26.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu