Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Češi jsou národem chalupářů – nyní musí tuto zálibu velmi omezit

Brífink
Letošní situace tuto vášeň významně nabourává a ne každý je ochoten to respektovat. Vedení Ústeckého kraje proto opětovně apeluje na občany, aby respektovali předmětná nařízení vlády České republiky.
Tisková zpráva ze dne 26. března 2020
 

 
 

„V případě nezbytnosti cesty na chatu či chalupu prosím striktně dodržujte doporučení odborníků z řad hygieniků, ministerstva zdravotnictví a dalších. Ústecký kraj to lidem zakázat nemůže, ale pokud by se na chatu či chalupu někdo musel nezbytně vydat, prosím je, aby se chovali maximálně zodpovědně vůči ostatním,“ uvedl ve čtvrtek na tiskové konferenci po zasedání Krizového štábu Ústeckého kraje hejtman Oldřich Bubeníček s tím, že dodržováním doporučených pravidel a zásad dokážeme společně toto nelehké období lépe a dříve zvládnout.

Za účelem ochrany veřejného zdraví nařídilo Ministerstvo zdravotnictví pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob, https://www.kr-ustecky.cz/za-ucelem-ochrany-verejneho-zdravi-naridilo-ministerstvo-zdravotnictvi-pobyvat-na-verejne-dostupnych-mistech-nejvyse-v-poctu-dvou-osob/d-1743186/p1=204698

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.3.2020 / 26.3.2020 | Zveřejnit od: 26.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu