Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Jsme transparentní – seznamy poskytovatelů, kteří se mohou dostavit k odběru osobních ochranných prostředků, jsou denně zveřejňovány na webu Ústeckého kraje COVID-19

logo
Seznamy poskytovatelů, kteří se mohou dostavit k odběru osobních ochranných prostředků, jsou každý den zveřejňovány na speciálním webu Ústeckého kraje COVID–19. Tato sdělení přehledně uvádí soupis oborů, které jsou zásobeny, přehled jednotlivých poskytovatelů zdravotní péče i informace o typu a počtu předávaných osobních ochranných prostředků.
Tisková zpráva ze dne 25. března 2020
 

 
 

Aktuálně STŘEDA – 25. března 2020
Seznamy poskytovatelů, kteří se mohou dostavit k odběru osobních ochranných prostředků: Ostatní ambulance, které nebyly v první a druhé vlně ambulance (ostatní), dentální hygieny a stoma laboratoře, lázně, výdejny zdravotnických potřeb a dále také nemocnice, léčebny dlouhodobě nemocných a odborné léčebné ústavy – více na
https://www.kr-ustecky.cz/streda-25-3-2020-seznamy-poskytovatelu-kteri-se-mohou-dostavit-k-odberu-oop/d-1743126/p1=259426.

Veškeré aktuální informace o koronaviru jsou průběžně zveřejňovány na webu Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz. Této problematice se věnuje také podweb Ústeckého kraje https://www.kr-ustecky.cz/covid19.asp, na kterém v jednotlivých sekcích naleznete odpovědi na ty nejdůležitější otázky.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 25.3.2020 / 25.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu