Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj redistribuoval dle pokynů Ministerstva zdravotnictví a Ministerstva vnitra již více než 861 tisíc kusů osobních ochranných pomůcek

logo
Ústecký kraj od soboty 14. března 2020 distribuoval směrem k pracovníkům ve zdravotních a sociálních službách, záchranářům a dalším organizacím podle pokynů Ministerstva zdravotnictví a Ministerstva vnitra více než 861 tisíc kusů osobních ochranných pomůcek.
Tisková zpráva ze dne 23. března 2020
 

 
 

Děkujeme zástupcům všech médií především za zájem o informování občanů Ústeckého kraje o vzniklé situaci. Díky vám má většina občanů šanci získat rychlé, pravdivé a aktuální informace o situaci související s nákazou COVID-19. Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček dnes (23. března 2020 v 8:15 hodin ráno) například poskytl rozhovor v rámci živého vstupu do vysílání České televize.

Prakticky již od pátku 28. února 2020, kdy se Bezpečnostní rada Ústeckého kraje poprvé věnovala i problematice COVID-19, maximálně komunikujeme s příslušnými subjekty Integrovaného záchranného systému – Hasičským záchranným sborem Ústeckého kraje, Zdravotnickou záchrannou službou Ústeckého kraje, Policií České republiky, Krajským vojenským velitelstvím v Ústí nad Labem, Krajskou hygienickou stanicí i dalšími důležitými subjekty. Všechny důležité informace zveřejňujeme prostřednictvím oficiálních webových stránek www.kr-ustecky.cz. 

Ústecký kraj pořádá tiskové brífinky po konání každého krizového štábu a na zvláštním podwebu věnovaném COVID-19 (https://www.kr-ustecky.cz/covid19.asp) vše dále upřesňujeme a podrobně vysvětlujeme tak, aby občané měli úplné informace. Komunikace probíhá i na úrovni pracovních skupin z oblasti zdravotnictví, sociálních věcí, dopravy, školství, krizového řízení a dalších odborů.

Ústecký kraj a Krajský úřad Ústeckého kraje se již přes dva týdny plně věnuje prioritním úkolům souvisejícím s COVID-19. Stále musíme reagovat na nové situace a rychle rozhodovat. I přes vypjatý stav se snažíme řešit záležitosti koncepčně, naše zkušenosti každým dnem rostou, a tak můžeme své postupy za pochodu neustále zlepšovat. Věříme, že nám budete nápomocni i nadále.

Musíme se dívat do budoucnosti, to je náš cíl!

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 23.3.2020 / 23.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu