Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Nový web www.kr-ustecky.cz/covid19.asp informuje obyvatele Ústeckého kraje

Covídek
Krajský úřad Ústeckého kraje zřídil pro veřejnost speciálně zaměřené webové stránky www.kr-ustecky.cz/covid19.asp, kde lidé najdou veškeré důležité informace týkající se onemocnění COVID-19. V jednotlivých sekcích jsou přehledně zobrazeny informace z oblasti dopravy, zdravotnictví, sociálních věcí či školství.
Tisková zpráva ze dne 19. března 2020
 

 
 

Web obsahuje nejdůležitější e-mailové adresy a telefonní čísla včetně čísla na Infolinku: +420 475 657 600. Ta je lidem k dispozici každý den (včetně víkendu) od 08.00-17.00.

Dále jsou zde odkazy na jednotlivé instituce, které informují občany o vývoji a aktuální situaci (Ministerstvo zdravotnictví, Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje, Krajská zdravotní, a. s. atd.).

Obyvatelé regionu se zde také dozví o změnách v dopravě na území Ústeckého kraje, která kulturní zařízení jsou do odvolání uzavřená či o fungování Krajského koordinačního centra dobrovolnické pomoci v Ústeckém kraji.

 

Web bude průběžně aktualizován.

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 19.3.2020 / 19.3.2020 | Zveřejnit od: 19.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu