Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 7. 2. 2020.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele:

„Institut pro památky a kulturu, o.p.s., prezentuje aktuální veřejné sbírky a dotace na obnovu památek v České republice a pořádá ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem soutěž veřejných sbírek v oblasti kulturního dědictví s názvem MÁME VYBRÁNO.

Rádi bychom poskytovali co nejpřesnější informace o vyhlášených sbírkách. V souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, si Vás proto dovolujeme požádat o zaslání:

 

seznamu aktuálně vyhlášených veřejných sbírek týkajících se záchrany a obnovy památek (datum vyhlášení a plánovaného ukončení, právnická osoba konající sbírku, účel sbírky, způsoby vybírání)

 

seznamu veřejných sbírek na obnovu památek, které byly v roce 2019 ukončeny (datum vyhlášení a ukončení, právnická osoba konající sbírku, účel sbírky, výše čistého výtěžku)“.

 

 

Odpověď:

Na základě žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů ze dne 7. února 2020, která byla na Krajský úřad Ústeckého kraje doručena téhož dne, ve věci poskytnutí informací a údajů:

1.     o aktuálně vyhlášených veřejných sbírkách, jejichž účelem je záchrana a obnova památek,

  1. o veřejných sbírkách, které byly ukončeny v roce 2019 a jejichž účelem byla obnova památek.

 

V příloze zasíláme seznam s požadovanými informacemi.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 17.3.2020 / 17.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu