Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 20. 2. 2020.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„Žádáme Vás tímto dle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, o sdělení následujících informací:

1)

Zda jsou v Zásadách územního rozvoje pro území Vašeho kraje vymezeny rezervy územního rozvoje, které spadají do kategorie tzv. „brownfields“, a pokud ano, jaké jsou podmínky využití těchto lokalit.

2)

V případě, že je v zásadách územního rozvoje vymezena rezerva územního rozvoje a splňuje podmínku „brownfield“, žádáme o základní informace o ní – zejména její polohu a výměru, důvod, pro který ji lze do kategorie „brownfields“ zahrnout a odůvodnění jejího zahrnutí do rezervy územního rozvoje.“

 

Odpověď:

Na základě Vaší žádosti dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím sdělujeme následující informaci:

 

Ad 1) V platných Zásadách územního rozvoje Ústeckého kraje ve znění 1. a 3. aktualizace nejsou vymezeny žádné plochy ani rezervy pro plochy typu „brownfield“.

Ad 2) Vzhledem k tomu, že žádná plocha typu „brownfield“ není v platných zásadách územního rozvoje Ústeckého kraje vymezena, je odpověď na druhou část dotazu bezpředmětná. 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 28.2.2020 / 28.2.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu