Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Úřední deska

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 27. 12. 2019.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele:

„…žádám o poskytnutí seznamu zastávek veřejné autobusové dopravy v kraji s názvy a zeměpisnými souřadnicemi v libovolném strojově zpracovatelném formátu (GeoJSON, shapefile, KML, XML, CSV, ...). Tento seznam zřejmě existuje, neb se z něj generuje vrstva zastávek na Mapě dopravní infrastruktury ústeckého kraje (https://ags.kr-ustecky.cz/arcgis/rest/services/Doprava/zastavky/MapServer). Ovšem tato služba poskytuje jen grafické mapy, ne strojově zpracovatelná data.“

 

Odpověď:

Na základě výše uvedeného Vám poskytujeme následující informace:

V příloze Vám zasíláme seznam zastávek veřejné autobusové dopravy v kraji s názvy a zeměpisnými souřadnicemi, který byl Ústeckým krajem vytvořen v letech 2013 -2015, dále pak již nebyl aktualizován. Z tohoto důvodu upozorňujeme, že tento seznam je neúplný a  u jednotlivých zastávek mohlo v průběhu následujících let dojít k přemístění a také změně názvu zastávky.


 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 13.2.2020 / 13.2.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu