Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman se sešel se starosty dvou obcí na Šluknovsku

Starostové na Šluknovsku
Na obecním úřadu v Lipové (Vesnici roku 2019) se hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček sešel se starosty Lipové Pavlem Svobodou a Dolní Poustevny Robertem Holcem. Probírali aktuální informace z dění v obou obcích.
Tisková zpráva ze dne 13. února 2020
 

 
 

Hejtman se zajímal o to, zda Lipová, jakožto loňský celostátní vítěz soutěže Vesnice roku, podá prostřednictvím svého starosty přihlášku do mezinárodní soutěže venkovských obcí pod názvem Evropská cena obnovy vesnice. Což je de facto evropské kolo soutěže Vesnice roku. Soutěž pořádá každé dva roky Evropská pracovní společnost pro rozvoj venkova a obnovu vesnice se sídlem ve Vídni.

Hejtman Oldřich Bubeníček dále informoval starostu Dolní Poustevny o jednání s ministrem zdravotnictví ohledně Lužické nemocnice v Rumburku. Hovořili spolu také o aktuální situaci ohledně využití staniční budovy na vlakovém nádraží v Dolní Poustevně.

01
Hejtman společně se starosty obcí Lipová Pavlem Svobodou (vpravo) a Dolní Poustevny Robertem Holcem (uprostřed)

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 13.2.2020 / 13.2.2020 | Zveřejnit od: 13.2.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu