Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman Bubeníček se setkal na úřadě s myslivci

Myslivci
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček přivítal ve své pracovně krajského koordinátora a předsedu myslivecké rady okresního spolku v Ústí nad Labem Bohumíra Freiberga, předsedu myslivecké rady okresního spolku v Děčíně Václava Vomáčku a členku okresní myslivecké rady Ústí a Klubu dam české myslivosti Helenu Machačovou.
Tisková zpráva ze dne 12. února 2020
 

 
 

Myslivci hejtmana informovali o stavu zvěře v lesích v regionu. Mluvili také o přemnožených divočácích pohybujících se ve městech a v jejich okolí. Letošní lovecká sezóna bude podle nich pravděpodobně patřit k těm s nejvyšším, co do počtu ulovené zvěře. Myslivci zároveň připomněli, že se bude na krajském úřadu dne 19. března 2020 konat odborná myslivecká konference. V regionu jsou momentálně tři tisícovky členů Českomoravské myslivecké jednoty.

Schůzky se za Ústecký kraj zúčastnila také radní Jitka Sachetová a vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství Monika Zeman.

01
Byly vydány nové učební texty pro výuku myslivosti

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.2.2020 / 12.2.2020 | Zveřejnit od: 12.2.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu